Hitap

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ!

Bulgaristan’da eğitim programlarına katılmaya henüz karar veremediniz      Kendinize güvenin ve hayalinizi daha fazla ertelemeyin. Size bir müjdemiz var! Üniversite’de okumak artık hayal değil. DJAR Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı sizlere yeni bir yaşam ve eğitim hedefleri sunuyor. Siz’de ÖSS stresi olmadan ve hiç bir sınava girmeden istediğiniz bölümü okuyabilir, AB’de ve tüm dünya’da geçerli bir diploma ve mesleğe sahip olabilir, Bulgaristan ve AB eğitim sistemi içinde bir yaşam ve eğitim tecrübesi kazanabilirsiniz. Bulgaristan’da eğitim görmek geleceğinize büyük bir yatırımdır.

DJAR Eğitim Danışmanlığı Bulgaristan'da eğitimle ilgili danışmanlık hizmetleri ile bu alandaki en eski tanınırlığa sahip şirketlerden biridir. Lider ve uzman kuruluşu olduğundan dolayı bu alandaki tecrübelerimizle hizmet verdiğimiz programlarda en son güncel ve geçerli teorik bilgiden en küçük ayrıntılara kadar pratik bilgi ve deneyime sahibiz. Bize güvenerek Bulgaristan’da eğitim planlarınızı yaparken; doğru karar, doğru okul ve bölüm seçimi konusunda, güvenilir ve yüksek kalite standartlarında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Her türlü bilgiye ulaşmak ve oluşan aksaklıkları çözmek için bizleri seçen aday öğrenciler, okulların güvenilir resmi temsilcisi ve Bulgaristan'daki muhatabı olarak görebilirsiniz.

On yıldır bize duyduğunuz güven, tavsiyeleriniz ve yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Şirketimiz kurulduğu günden beri ciddi ve dürüst bir anlayışla müşterilerine hizmet vermektedir. Diğer yurtdışı danışma şirketlerinden farkımız, temel ilkemizin hizmet olması ve uzmanlaşmış bir kuruluş olmamızdır. Danışmanlarımız , tüm sorularınızı yanıtlayabilecek seviyededir.

Bizim hedefimiz yalnızca üniversite bölüm seçimi ve kayıt işlemleri değil; Türkiye’den gelen öğrencilere en uygun koşullarla Bulgaristan’daki işlemlerinizi yapmak ve yurtlara yerleştirmek, ülkede yabancılar için karasaban haline gelen bürokratik karmaşıklığa son vererek hızlı, hatasız ve kısa sürede kesin ve tek yerde çözümlerle size zaman ve maddi tasarruf sağlamaktır.

Her sene yüzlerce öğrenci DJAR Eğitim Danışmanlığı’nın kaliteli hizmetlerinden istifade etmektedir. Siz de onlara katılın. Siz de bizimle başarılı olun

Sizlerin memnuniyeti bizim en büyük referansımızdır. BG Egitim geleceğiniz için çalışıyor.

Hepinize başarılı bir yurtdışı eğitimi dileğiyle...

Necati Özvan
Şirket Sahibi ve Yöneticisi